דלת -כל המידע על דלתות
דלת פנים דלת כניסה דלת חצר דלת עץ דלת פלדת דלתות הזזה דלתות זכוכית
דלת מטבח דלתות מתקפלות מנעולים יצור ושיווק דלתות דלת רשת דלתות אלומיניום אינדקס דלתות
 
דלת

דלת הזזה לאמבטיה

רבים בוחרים להתקין דלת הזזה לאמבטיה במקום הווילון הסטנדרטי שהיה נהוג להתקיים בעבר. כיום מעדיפים רבים להתקין דלת הזזה וכל המים לא מרטיבים את רצפת האמבטיה ואין צורך להחליף וילון מידי כמה חודשים בשל התפתחות עובש או פטריות. דלת הזזה לאמבטיה קל לנקות ולחזק וניתן לבחור בין שלל דגמים ועיצובים. בדרך כלל נהוג להתקין דלת הזזה פשוטה וזולה. ההתקנה מתבצעת על ידי מתקין מוסמך שלוקח מידות ובונה את המסגרת בהתאמה. יש סוגים רבים של דלתות הזזה לאמבטיה וכך גם טווח המחירים. בהתאם לתקציב ניתן לבחור בדלת הזזה המתאימה ביותר ולהתחיל ליהנות מרחצה באמבטיה ללא מים הקולחים החוצה.
איפה קונים דלת בזול
על מנת לחפש דלת הזזה לאמבטיה זולה כדאי לחפש באינטרנט ולפנות לחברות המייצרות דלתות אלומיניום או דלתות זכוכית לאמבטיה. החיפוש באינטרנט יעזור להוזיל מחירים מכיוון שיש אתרים רבים בהם ניתן למלא טופס קצר ובו בקשה להצעת מחיר. באתרים מתמחים אלה יתמודדו מספר יצרנים וחברות המשווקות דלתות הזזה מאלומיניום וזכוכית לאמבטיות. האתר פועל במתכונת מכרז בין המתמודדים והגולש יכול ליצור קשר עם החברות ולנהל איתם משא ומתן לגבי המחיר עד לסגירה סופית לפי תקציב המתאים לו. כדאי להסתובב גם בין כמה אולמות תצוגה ולבדוק מה יש לשוק להציע ועל סמך המחירים המתגלים בסיור לבדוק הצעות דרך האינטרנט ודרך המתקינים השונים. דלת הזזה לאמבטיה פשוטה הינה מוצר זול אך טווח המחירים משתנה בין יצרנים שונים ובין איכויות שונות.
לקנות דלת הזזה עם אלומיניום

דלת הזזה לאמבטיה עם פרופיל אלומיניום בצבע לבן ושילוב של זכוכית מחוסמת פשוטה היא הפתרון הזול ביותר. מי שיכול להרשות לעצמו תקציב גדול יותר יוכל למצוא שפע של צבעים עבור הדלתות וכן זכוכיות מסוגים שונים. דלת לאמבטיה מזכוכית בלבד תעלה יותר מדלת הזזה עם פרופיל ומסגרת מאלומיניום ולכן זו הבחירה הכדאית למי שתקציבו מוגבל. כאשר בונים בית חדש או משפצים את חדר האמבטיה כדאי לרכוש מראש אמבטיה המגיעה עם דלת הזזה ולא להתקין במועד מאוחר יותר.
 
 
 
 
 
דלתות הזזה
דלתות הזזה
דלת הזזה חשמלית
דלת הזזה לאמבטיה
דלת הזזה למקלחת
צור קשר